Yuliia Chorna | IELTS Academic Writing online preparation by Grade
Knowledge Bank is available in My course
Edit data

E-mail

Phone

Ukraine

Here are suggested study plans for you
to make the most of the course

Self-study plan

PROGRESS

0%

Log out

Yuliia Chorna

Yuliia Chorna

Освіта

Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка

Сертифікати і кваліфікації

  • CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)
  • Delta (Diploma in English Language Teaching to Adults, Module 1)
  • IELTS Academic (C1)

Мене звуть Юлія, і я викладаю англійську вже більше десяти років. Я вважаю, що навчання англійської – найкраща робота в світі, оскільки вона дає мені можливість творити і постійно удосконалюватися.

Я закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка в 2007 році і близько п'яти років викладала англійську у вищих навчальних закладах. Коли мій син пішов до школи, я закохалася в навчання молодших школярів. Я вважаю, що якщо ви обрали професію педагога, то повинні навчатися протягом усього життя, оскільки вам потрібно щодня приймати нові виклики, впроваджувати інновації для покращення результатів навчання та виступати взірцем для наслідування. Я продовжила своє навчання на курсі Cambridge CELTA, який став для мене найбільш корисним у плані професійного розвитку.

Я продовжила своє навчання на курсі Cambridge CELTA, який став для мене найбільш корисним у плані професійного розвитку.

Впродовж двох років я викладала у Таїланді, найкрасивішому місці на Землі. Мені довелося навчати різним предметам: від математики до фізкультури англійською мовою, і, звичайно, англійську для дітей у дуже віддаленому районі на півночі цієї країни. Я стала частинкою Grade Education Centre у 2018 році, працюючи за кордоном. Саме тоді я вирішила продовжити навчання пройшла Модуль 1 Cambridge Delta.

Я стала частинкою Grade Education Centre у 2018 році, працюючи за кордоном. Саме тоді я вирішила продовжити навчання і пройшла Модуль 1 Cambridge Delta.

Я вірю, що в професії викладача англійської, яка постійно змінюється і розвивається, кожен отримає користь, якщо ми ділитимемося практичними ідеями та допомагатимемо іншим педагогам вибудувати позитивне мислення, щоб вони могли по-справжньому насолоджуватися своєю роботою. Я сподіваюся, що ми зможемо створити те, чого багатьом з нас так бракує: яскраву, спільноту вчителів, що підбадьорюють, мотивують та підтримують один одного на шляху до досконалості.

Я сподіваюся, що ми зможемо створити те, чого багатьом з нас так бракує: яскраву, спільноту вчителів, що підбадьорюють, мотивують та підтримують один одного на шляху до досконалості.

By using the site, I confirm that I have read and agree to the terms of the user license agreement Privacy Policy, Public Offer, Terms of Use.

Agree

×